.

.

New
НОВИ 6620A Tripod Преносни 3 Начин Главата + торба За Камерата Nikon, Sony Canon, Samsung

НОВИ 6620A Tripod Преносни 3 Начин Главата + торба За Камерата Nikon, Sony Canon, Samsung

DEN 6384.00
DEN 6719.52

Стока
Достапно.


Плаќање
1. Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.
Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. 2.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. 3.Ние не бродот на викенд или државни празници.
4.Ако ви треба брзо се изразат, треба да плаќаат екстра postcharge и контактирајте со нас пред да ја купите.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние сме ракување со голем волумен пораки секој ден. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. (Понеделник Сабота).

Детали

Укината Должина (mm):
440
Макс Extened Должина (mm):
1600
Тежина (g):
1640
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
6620A
Употреба:
Дигитална Камера
Бренд Име:
WF
Свеж

Избор на клиенти