.

.

New
Универзална Велосипед Handlebar Seatpost Планината За Gopro и AEE Отворено Спорт Камера

Универзална Велосипед Handlebar Seatpost Планината За Gopro и AEE Отворено Спорт Камера

DEN 98.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.

Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка).
1) Материјал : ABS + челик
2) Max Оптоварување : 5kg
3) Handlebar дијаметар треба да биде помалку од 3. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. знак по добивањето. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.4 cm
4) Погодни за Gopro и AEE отворено спорт камера
5) Лесно да се инсталира & отстрани
6) Пакување Листа : 1 x Заградата
7) Големина : 8 x 7. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. кога се изразат дојде, pls лице инспекција тоа. За вашата трансакција безбедност, продавница за привремен Само поддршка директни онлајн плаќање. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци.

Детали

Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
PULUZ
Употреба:
Дигитална Камера
Материјал:
Карбонски Влакна
Свеж

Избор на клиенти