.

.

New
ONEMIX Воздух Жените Трчање за Мажи Уникатни Чевли Јазик Спортски Тренери Црна Зелени Дише Спортски Чевли Перница Патики

ONEMIX Воздух Жените Трчање за Мажи Уникатни Чевли Јазик Спортски Тренери Црна Зелени Дише Спортски Чевли Перница Патики

DEN 2799.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.


Општо земено,нашите клиенти се задоволни со нашата големина. Бидете сигурни да се застане,да не одговараат,кога се земе мерка.
(3)Националната Патентиран Табани : Табани се направени со СТП составен дел на кожата, појава на пена.
(1)ЧОВЕШТВОТО : ONEMIX се фокусира на деталите за производот,внимание на удобноста клиенти,така што технологијата за да го поврзете со луѓе е потреби и искуство. Карактеристична чевли' јазик дизајн се чини дека да се биде навалена како ако тие се повлече од зградата јаже за да се открие здрав упорност. Подготви празна хартија и Ставете ја вашата нога на празна хартија.ONEMIX е посветена да се во потрага по млади луѓе со личноста нога чевли уметност,апсорпција и интеграција на сите модни идеи,наречен спорт на потребните спојлер.Ве молиме за разбирање.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на светлината разлика прилагодување итн,
на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. ZL 2011 2 0249015.
(2) Ние Брод чевли без кутија.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на светлината разлика прилагодување итн,
на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Купувачи се грижи чевли наместо кутии.
(2) Освежување и Дише : Светло три-слој плетени ткаенини колокација со инженеринг мрежа дизајн може да биде удобно завиткување на нозете и тие се со двата одлични пропустливост и поддршка.
(1) Големина на Табела : mm=Нога Должина, 1mm=0.
(1)Она што го гледате е она што ќе добиете,нашите производи се од сите оригинални кинески бренд фабрика.
Дизајнерот Забелешка : Челик структура меѓу згради и инженерски јаже се одржува силна цел во градот, што е само чевли' vamp дизајн инспирација.Влага и пот може да биде филтрирана за да биде водена капка и елиминирани од дното на табани да се задржи на нозе чиста и сува.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Унисекс
Применливи место:
Конкретни Кат
Бренд Име:
onemix
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Функција:
Амортизирање
Број На Модел На:
ONEMIX 01155
спортски тип:
Начин на живот
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Технологија:
Воздухот Единствена
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
боја:
Мулти Сино Небо Бебе Сино Бела Црна Црвено Жолтата Армија Зелена Сива Сива
Пол:
Адвокатско Жена Женска Мажите Студентите Момчиња Возрасни Homme Машки Мажи
Функција:
Макс Удобно Против пролизгување Класичен Мода Лесни Боса
Големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Стил:
Неформални се Кандидира обувки Салата Крст-тренер Тенис Flykwire Shox Chaussure
Функција два:
Дише Спорт Убаво Забава Џогирање Светлина
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Време:
2016 2017 2018 Џогирање
Функција три:
Трговија на големо и Мало ОЕМ Бесплатен Превозот
Повод:
Партиски Состанок Кошарка Датира Патување Се Кандидира Отворено Одење
Свеж

Избор на клиенти