.

.

New
Проф. д-Р ОРЕЛ Отворено зборува Слабеење патики кожа трчање Жените Замав Оптоварување Фитнес Дама Фабрика 5 Cm Чевли Платформа

Проф. д-Р ОРЕЛ Отворено зборува Слабеење патики кожа трчање Жените Замав Оптоварување Фитнес Дама Фабрика 5 Cm Чевли Платформа

DEN 792.00
DEN 1055.04

Стока
Достапно.

Сите елементи мора да се врати во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние сме професионални Aliexpress продавачот,поддршка на сопствени производи според вашиот requirment.Времето за испорака е само за вашиот референца Logisitics компанија за Проценка за Време на Испорака Кина Пост воздух mail бесплатен превозот 15-60 работни дена e PACKET 5-20 работни дена ЕМС 5-15 дена DHL 3-10 дена Fedex 3-10 дена ТНТ 3-10 дена 4.Ви благодариме!!! 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи shoebox
Како да ги собереш на точната големина
1 : Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на фот должина!
2 : Мерка ногата должината на овој начин !!! Како да се messure нозете должина ве Молиме да се измери вашата нога должина внимателно. И можете да го направите тоа Со помош на методот на сликата Мерка додека стои со ногата цврсто на подот и паралелно со другата нога.

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Проф. д-Р Орел
Технологија:
dmx
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише,Висина, Зголемување На
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
За Растојание:
Сса 10 километри
is_customized:
Оптоварување
Стил:
Тонирање Чевли
Спорт:
Патики
Горниот Материјал:
чевли за жени
спортски тип:
Светлината Работи
Големина:
35,36,37,38,39,40
боја:
gret,црвена,зелена
бесплатни работи жени:
работи чевли за жени
женска трчање:
Спортски Чевли
chaussure спорт:
жените трчање
Свеж

Избор на клиенти