.

.

New
Инчен trapezoid 10pcs XL Времето појас 150 XL 037 заби 75 ширина 0.37 (9.4 mm) должина 381mm гума, neoprene 150XL037 бесплатен превозот

Инчен trapezoid 10pcs XL Времето појас 150 XL 037 заби 75 ширина 0.37 (9.4 mm) должина 381mm гума, neoprene 150XL037 бесплатен

DEN 792.00

Стока
Достапно.

Инчен Trapezoid 150 XL 037 заби 75 ширина 0.37"(9.4 mm)
Должина 381mm Neoprenen Гума Со Fiberglass core
XL Времето Ремени теренот 5.08 мм Или 0.20 инчен
10pcs/многу Карактеристики : Редовни вртежен момент .Општа цел на мерењето pulleys
погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.
Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина на :
Листата на XL Времето појас :
XL појас :
Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.
Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!
Почитувани купувачи, ние сме производител, специјализирана во областа на мерењето појас и синхрони макара, се очекува производи јас покажа дека во мојата продавница, ние може да се направи било каков вид на појас и макара, ве молиме пратете ми порака со вашиот детали барање, јас ќе ви цитирам најдобра цена!

Детали

Број На Модел На:
150XL
Бренд Име:
yongpeng
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број на Компјутери:
10pcs
Теренот:
0.20(5.08 mm)
Појас За Висина:
0.9(2.30 mm)
Забот Висина:
0.05(1.27 mm)
Ширина:
0.37(9.4 mm)
RangFiberglass core:
Гума со fiberglass core
is_customized:
Customizing all kinds of XL Timing Belts
цена:
Според различни големина за да се направи понуда
Свеж

Избор на клиенти