.

.

New
Бесплатен превозот 3pcs/многу 885-HTD3M-10мм Времето појас должина 885mm ширина 10мм теренот 3мм или 0.118 Гума, Neoprene HTD 3M Времето појас

Бесплатен превозот 3pcs/многу 885-HTD3M-10мм Времето појас должина 885mm ширина 10мм теренот 3мм или 0.118 Гума, Neoprene HTD

DEN 600.00

Стока
Достапно.

Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Ние сме нов член на ebay сега,и треба разбере двете страни Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии од која Било причина се бара за сите наплата.36 6 HTD14 M 14 6. Овие трошоци се на купувачот одговорност.00 мм или 0.02 10 HTD20 M 20 8.118 инчен, lenth 885mm ширина 10мм 295 заби 3 PCS/МНОГУ
Тип на Теренот(mm) висина на забот
појас дебелина (mm) HTD3 M 3 1. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена,ако не pls провери пошта кутија повторно Клиентите задоволство е многу важна за нас.
Проблем и Повратни информации ве Молиме да ни даде на opportunityto реши било каков проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.2
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.

Детали

Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD3M-885
Свеж

Избор на клиенти