.

.

New
бесплатен превозот HTD5M појас 550-5M-30 Заби 110 Должина 550mm Ширина 30мм 5M времето појас гума затворени-јамка појас HTD 5M Појас Макара

бесплатен превозот HTD5M појас 550-5M-30 Заби 110 Должина 550mm Ширина 30мм 5M времето појас гума затворени-јамка појас HTD 5M

DEN 576.00

Стока
Достапно.

06 mm
Материјал : Neoprene Rubber Со Fiberglass Core
Ширина : 30мм
Забите Број : 110 Заби
Облик : Затворени-Јамка

Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Плаќање прифаќаме кредитна картичка,банкарска TT,western union,Moneygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.80 mm
Забот Висина : 2.HTD5 M појас 550-5 M-30 Заби 110 Должина 550mm Ширина 30мм
Тип : 550-5 M-30
Теренот : 5mm
Појас за Висина : 3. Ние сме нов член на ebay сега,и треба разбере двете страни Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии од која Било причина се бара за сите наплата. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена,ако не pls провери пошта кутија повторно Клиентите задоволство е многу важна за нас.

Детали

Ширина:
30mm
Број на Компјутери:
1pc, 3pcs, 5pcs
Број На Модел На:
HTD5M појас 550-5M-30
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти