.

.

New
650HTD5M круг времето belt15mm ширина 650mm должина

650HTD5M круг времето belt15mm ширина 650mm должина

DEN 1079.04

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди
ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Слики од HTD5 M Времето круг појас :
Воведувањето на HTD5 M Времето Ремени Појас круг појас
Забот Тип : HTD5 M Времето Ремени Појас
Забот Број : 130
Должина : 650mm
Ширина : 15mm
Материјал : гума со glassfibre
Форма : на крајот појас или круг појас
Пакување :
1.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
Ако сеуште имаш некој проблем , pls.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
бесплатен превозот gt2 Времето Појас 6mm ширина 10m должина 10meters/многу US$ 19.
се продава од пакет или парче.
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Гаранција
замена на барање : Купувачи може да поднесе барање за замена во рок од 15 дена од вашата
приемот на производот.66 /пакет
бесплатен превозот gt2 Времето Макара 20 заби Ширина 6mm Продаде пакет со 10pcs/многу US$ 20. (о nly за стоки квалитет проблем)
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
еден пакет содржи : 5pcs 650 HTD5 M-15 времето појаси
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.90 /пакет
XL и S Времето Pulleys и Времето Ремени US$ 344.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти
негативен фидбек.

Детали

Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD5M
боја:
Црна
Ширина:
15mm
Тип:
HTD5M
Должина:
650MM
Материјал:
гума со glassfibre
забот број:
130
Обликот:
крајот појас, круг појас, круг појас
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
MOQ:
5pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти