.

.

New
POWGE Лак HTD 3M Времето појас C= 3000 3300 4284 ширина 6/9/15mm Заби 1000 1100 1428 HTD3M синхрони 3000-3M 3300-3M 4284-3M

POWGE Лак HTD 3M Времето појас C= 3000 3300 4284 ширина 6/9/15mm Заби 1000 1100 1428 HTD3M синхрони 3000-3M 3300-3M 4284-3M

DEN 1247.52

Стока
Достапно.

Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Кина, EMS, Fed Ex, UPS-от,DHL. ние нудиме варира превозот методи, можете да изберете една која ви одговара.
Измената на сите видови на HTD 3 M Затворени-Јамка Времето Појас Линкот што следи :
Измената на сите видови на HTD 3 M Времето Макара Линкот што следи :
2 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
3 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
5 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
Висок Квалитет на производите .
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.118 инчи)
Појас Ширина : 6mm или 9mm или 15mm
Материјал : Neoprene Гума со fiberglass core Боја : Црна
Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи :
5pcs x HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка појас
10pcs x HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка појас
( На 3 M Синхрони појас Периметар мора e 3000/3300/4284mm)
(ве молиме изберете Појас периметар и ширина и квантитетот )
ако Ви Треба Други Големина HTD 3 M Синхрони појас ,ве Молиме Контактирајте Со нас,
ние може да се намали било должината на Времето појас
Answer : ___________________________ Note :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас.
HTD 3 M Синхрони Појас Затворени-Јамка Цртање и Спецификации :
HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка Појас
(Внатрешни периметар=Теренот должина)
Појас Тип
Внатрешни Периметар(mm)
Забите Број
3000-3 M
3000
1000
3300-3 M
3300
1100
4284-3 M
4284
1428
Појас на Теренот : 3мм(0.
Трговија на големо цена . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
7 Ден Задоволство Размена Гаранција : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.

Детали

Ширина:
6mm, 15mm, 9mm
Должина:
3000mm Teeth 1000, 3300mm Teeth 1100, 4284mm Teeth 1428
Број на Компјутери:
1pc, 5pcs, 10pcs
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
3M Појас C=3000 3300 4284 ширина 6/9/15mm затворени појас
Теренот:
0.118(3.00 mm)
Појас За Висина:
0.095(2.41 mm)
Забот Висина:
0.046(1.17 mm)
Материјал:
Гума, Neoprene со fiberglass core
Теренот Должина:
3000/3300/4284mm
Ширина:
6mm/9mm/ 15mm
Свеж

Избор на клиенти