.

.

New
бесплатен превозот 6T2.5 мерењето се отвори гумени ленти 5meter пакет

бесплатен превозот 6T2.5 мерењето се отвори гумени ленти 5meter пакет

DEN 556.80

Стока
Достапно.


Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт. Контакт : Jilllynn Чи Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune Мобилен, 86 13920585295
Вовед :
Материјал : Гума времето појас
Тип : T2.5 заб тип
Материјал : гума
Ширина : 6mm
должина : 5meter
Пакет :
Ако сакате да се купи 5m времето појас, pls. одберете 1 ролна.
Затоа , ние само додадете 5m времето појас во една ролна .
Ви посакувам среќен шопинг
Botou Среќа Тијанџин Гранка
Тел : 86 22 26575180 26530239
Факс : 86 22 26575180
Moblie : 13920585295
Нашата веб-страница, www.botoufortune.com.cn
Друг Вид на мерењето појас производи :
Предност :
1.ние сме, исто така, експерт во производство на времето pulleys,ние можеме да снабдување на производи според цртежи.сите видови на времето макара,ние може да машински.
2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
4.Ние се направи бизнис со дански клиенти за многу години. Така можете да ни веруваат .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win.
Слики од Времето макара :
20 T2.5 Алуминиумски времето појас pulleys US$ 58.60 /многу
20 пакети / многу
T2.5 Алуминиумски времето појас макара US$ 29.30 /многу
10 пакети / многу
T2.5-6 Open Времето Ремени Појас со СТП US$ 22.95 /пакет

Детали

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
T2.5
Тип:
времето појас
Ширина:
6mm
Материјал:
Гума
боја:
Црна
Тип:
ОТВОРЕТЕ
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
превозот:
бесплатен превозот од CPAM&Epacket
Должина:
5m
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти