.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs/многу 268mm должина 134 заби 3.5 mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас

Бесплатен превозот 10pcs/многу 268mm должина 134 заби 3.5 mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас

DEN 336.00

Стока
Достапно.

GT2 Затворени-јамка Појас Листа
GT2 Појас, Затворени-јамка, 252mm должина, 126 заби, 3.5 mm ширина
Опис На Производот :
Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Профил
Материјал : Neoprene Rubber со Fiberglass Армирано
Боја : Црна
Теренот : 2mm
Должина : 252mm
Забот Број : 126
Ширина : 3,5 мм
Тип : Затворени-јамка
Пакување & Испорака :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;
2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини;
3.Сите производи ќе бидат спакувани во stadard извоз пакет.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот servic;
5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.
Рок На Плаќање :
1.Paypal
2.Т/Т
3.Банкарски трансфер
4.Western Union
5.Moneygram
6.Alibaba Зачувам
Наплата & Замена на терминот :
1. Ние нудиме вистински сигурен квалитетни информации до клиентите;
2. 30 дена со гаранција со поднесени за не-оригинални делови;
3. Било каков проблем во врска делови,pls дозволете ни да знам побрзо;
4. Ако стоката треба да се врати,pls се задржи оригиналната состојба;
5. Сите транспортни трошоци ќе бидат на товар на купувачите.

Детали

Број На Модел На:
268-2GT-3.5
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти