.

.

New
30W Моќ трансформатор на Текст(црвено): AC напон 220V 50Hz/излез: двојно AC 12V

30W Моќ трансформатор на Текст(црвено): AC напон 220V 50Hz/излез: двојно AC 12V

DEN 864.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Употреба:
моќност
Серпентина Структура:
Toroidal
Фаза:
Еден
Калем Број:
Autotransformer
Свеж

Избор на клиенти