.

.

New
3W Двојна 12V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 5pcs/многу 0.1 кг/pc (ве молиме погледнете детали подолу )

3W Двојна 12V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 5pcs/многу 0.1 кг/pc (ве молиме погледнете детали подолу )

DEN 973.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако адреса не е точно, или потврда не е дома за долго време, објектите ќе биде испратена назад или да ги уништи на локално ниво, ние не сме одговорни за било каква наплата или замена. по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас.Ако не се примени предмети во рамките на 30days. Ако ви треба брзо брод, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL до вашиот preferrence. Ние само се испраќаат до цел Адреса. Ако не можете да изберете вашата земја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите количината. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на плаќање по завршена примена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.5 mm
Доведе должина >15cm
Внимание : црвено олово жица е влезен крајот
1.
3 W Двојна 12 V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 5pcs/број (ве молиме погледнете детали подолу )
Точност : +/-5%
Должина : е 36,5 mm
Ширина : 21mm
Висина : 30.

Детали

Бренд Име:
E-SIMPO
Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Употреба:
Електронски
Калем Број:
Autotransformer
Број На Модел На:
3W 12V
Фаза:
Dual
Влезен Напон:
220V 50 HZ
Излезниот Напон:
Dual 12V
Свеж

Избор на клиенти