.

.

New
50W Двојна 12V AC Излез,Моќ Трансформатор , 220V AC влез, 50Hz,редовно се користи, 0.925 килограми/pc Бесплатен превозот

50W Двојна 12V AC Излез,Моќ Трансформатор , 220V AC влез, 50Hz,редовно се користи, 0.925 килограми/pc Бесплатен превозот

DEN 1428.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


50 W Двојна 12 V AC,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 0. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само се испраќаат до цел Адреса. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија). Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на плаќање по завршена примена. Гарантниот Рок е на 1 Година за оваа точка.3 mm
Еднострано pin должина : 15mm
Доведе должина >15cm
Тежина : 0. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.5 mm
Ширина : 57. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.925 килограми/pc Бесплатен превозот
Текст : 220 V AC 50 Hz
Излез : Dual 12 V AC
Точност : +/-5%
Должина : 60.Ако не се примени предмети во рамките на 30days. Објектите се бесплатни, се испраќаат од страна на Fedex/DHL и сл . по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#. постигнување на повеќето земји во рок од една недела
3.95 килограми/pc
Внимание : црвено олово жица е влезен крајот
1.8 mm
Висина : 57. Ако адреса не е точно, или потврда не е дома за долго време, објектите ќе биде испратена назад или да ги уништи на локално ниво, ние не сме одговорни за било каква наплата или замена.

Детали

Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Употреба:
Електронски
Бренд Име:
E-SIMPO
Фаза:
Еден
Калем Број:
Autotransformer
Број На Модел На:
50W
Влезен Напон:
220V 50 HZ
Свеж

Избор на клиенти