.

.

New
3.5795 MHZ 3.579 MHZ 3.579 Пасивни НАТОПИ кристално осцилатор HC-49S 50PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот на Електронски Компоненти за полнење

3.5795 MHZ 3.579 MHZ 3.579 Пасивни НАТОПИ кристално осцилатор HC-49S 50PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот на Електронски Компоненти

DEN 355.20

Стока
Достапно.

Сите Идентичен се сосема нови, врвни компоненти : апсолутно не се користени предмети или фалсификати. Предмети испратени од Далечниот Исток се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност. Техничка поддршка на производот на употребливост.
- Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оштетени пакети или друг проблем се должи на превозот услуга. Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата. Природните катастрофи, човекот-направени штета, непрофесионален уривање, одржување грешки. Скршени, бидејќи на превозот.
Превозот
- Имаме за цел да се процесира вашата цел ПОБРЗО. Сликите се за повикување само. Надвор од 45 дена по стоки испратени надвор.
2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина врати
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас 1. Неисправни предмети мора да се врати за да IC Делови Депо во рок од десет (10) работни дена од приемот на производот.
Hk пост MOQ 5Shippiing на светот!!!
Гаранција
Гаранција е на располагање, врз основа на следниве точки :
1.
Гаранцијата Не Вклучува :
1. Точните спецификации треба да бидат добиени од datasheet. Генерално, повеќето Идентичен произведени во последниве години и имаме Ro HS согласност. Врз основа на предметот се враќа, сите вратени производи мора да бидат 100% комплетен.

Детали

Фаза:
Три
Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Употреба:
тековната
Број На Модел На:
3.5795 MHZ
Калем Број:
Autotransformer
Свеж

Избор на клиенти