.

.

New
5W Моќ Трансформатор AC напон 220V На AC 9V Локалните Заварчик За Место Заварување Машина L15

5W Моќ Трансформатор AC напон 220V На AC 9V Локалните Заварчик За Место Заварување Машина L15

DEN 213.00
DEN 228.48

Стока
Достапно.


Спецификации :
Влезен Напон : AC напон 220 V (Црвена Линија)
Излезен Напон : AC 9 V (Жолта Линија)
Големина : 43x35mm/1.69x1.38" (Lx W)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
1 x Моќ Трансформатор.

Детали

Број На Модел На:
1A60511
Бренд Име:
OOTDTY
Свеж

Избор на клиенти