.

.

New
10 компјутери 50A 1000V Метал Случај Мост Rectifier СЕПТЕМВРИ KBPC5010

10 компјутери 50A 1000V Метал Случај Мост Rectifier СЕПТЕМВРИ KBPC5010

DEN 618.24

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат. Ви благодариме!. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата.
10× 50 A 1000 V Метал Случај Мост Rectifier СЕПТЕМВРИ KBPC5010
KBPC5010 Мост Rectifier, V RRM 1000 V, јас F(AV ) 50 A.
10 Парчиња.
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(4) Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме, И Поради Ограничените За Обработка На Моќта На Руската Поштенски, Љубезно Ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KBPC5010
Употреба:
rectifier
Фаза:
Еден
Калем Број:
Autotransformer
Свеж

Избор на клиенти