.

.

New
2 парчиња/многу 30W Моќ Трансформатор, 220V 50 hz текст,Двоен 12V/15V/18V/24V AC излезна Опција, редовно се користи, 0.59 килограми/pc Бесплатен превозот

2 парчиња/многу 30W Моќ Трансформатор, 220V 50 hz текст,Двоен 12V/15V/18V/24V AC излезна Опција, редовно се користи, 0.59 килограми/pc

DEN 1786.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Ние само се испраќаат до цел Адреса.5 mm
Ширина : 53mm
Висина : 47. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако ви треба брзо брод, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL до вашиот preferrence.Ако не се примени предмети во рамките на 30days. Објектите се бесплатни, се испраќаат по пошта, преземање на 20-45days. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.8 mm
Еднострано pin должина : 13. по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија).5 mm
Доведе должина >15cm
Од Дупка Растојание : 74mm
Внимание : црвено олово жица е за 220 V 50 Hz AC влез
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не можете да изберете вашата земја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите количината.
30 W Двојна 12 V/15 V/18 V/24 V AC,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 2 парчиња/број (ве молиме погледнете детали подолу ) Бесплатен превозот
Текст : 220 V AC 50 Hz
Излез : Dual 12 V/15 V/18 V/24 V AC
Точност : +/-5%
Должина : 59.

Детали

боја:
30W Двојна 12V, 30W Двојна 15V, 30W Двојна 18V, 30W Двојна 24V
Бренд Име:
E-SIMPO
Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30W Двојна 15V
Употреба:
Електронски
Фаза:
Еден
Калем Број:
Autotransformer
Влезен Напон:
220V 50 HZ
Излезниот Напон:
Dual 15V
Свеж

Избор на клиенти