.

.

New
Aoshike EC42 500W Чиста Cupper Висока Фреквенција Трансформатор Двоен Влез DC 12V 0-220V-380V 18V

Aoshike EC42 500W Чиста Cupper Висока Фреквенција Трансформатор Двоен Влез DC 12V 0-220V-380V 18V

DEN 542.40

Стока
Достапно.


Параметри
Модел : EC42 / 43-43 хоризонтална
Pin : 8 +8 Теренот : 5 MM Ред проред : 35 MM
Влезен напон : 12 V
Излезен напон : 0-220 V-380 V 18 V
Актуелната моќност : 500 W
Тежина : 0.15 KG
Основни димензии : должина 43 MM * ширина 43 MM * висок 15 MM
Погоден фреквенција : 15 KHZ-50 KHZ
Основно pin : 1 24 57 8
Средно пол позиција : 91113 1516
Основно дијаметар : 25 * 0.2 ММ 5 квадратни бакар
Под-пол дијаметар : 0.6 MM
Основни круга : 3 T + 3 T
Под-пол круга : 0 + 55 T + 40 T 5 T
Примарна струја : 45 A Секундарната струја : 3А
Пакување
1pcs*EC42 500 W Чиста cupper висока фреквенција трансформатор Двоен влез 12 V 0-220 V-380 V 18 V

Детали

Серпентина Структура:
Toroidal
Број На Модел На:
EC42
Употреба:
Висока Фреквенција
is_customized:
Yes
Фаза:
EC42-500W
Калем Број:
EC42-500W
Свеж

Избор на клиенти