.

.

New
2 парчиња/многу 5W Моќ Трансформатор, 220V 50 hz Влез, Излез Двојна 9V/12V AC Опција,0.205 кг/pc Бесплатен превозот

2 парчиња/многу 5W Моќ Трансформатор, 220V 50 hz Влез, Излез Двојна 9V/12V AC Опција,0.205 кг/pc Бесплатен превозот

DEN 848.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Гарантниот Рок е на 1 Година за оваа точка. Ако ви треба брзо брод, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL до вашиот preferrence. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5 mm
Висина : 35mm
Еднострано pin должина : 12mm
Доведе должина >15cm
Внимание : црвено олово жица е 220 V AC влез
1. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија). Ако адреса не е точно, или потврда не е дома за долго време, објектите ќе биде испратена назад или да ги уништи на локално ниво, ние не сме одговорни за било каква наплата или замена. Објектите се бесплатни, се испраќаат по пошта, преземање на 20-45days. Ние само се испраќаат до цел Адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на плаќање по завршена примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
5 W Двојна 9 V/12 V AC излез,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 2 парчиња/многу Бесплатен превозот
Текст : 220 V AC 50 Hz
Точност : +/-5%
Должина : 43mm
Ширина : 39. по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.

Детали

боја:
5W Двојна 9V, 5W Двојна 12V
Бренд Име:
E-SIMPO
Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5W
Употреба:
Електронски
Фаза:
Еден
Калем Број:
Autotransformer
Влезен Напон:
220V 50 HZ
Свеж

Избор на клиенти