.

.

New
30W Двојна 18V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 0.595 килограми/pc 2 парчиња/број (ве молиме погледнете детали подолу ) Бесплатен превозот

30W Двојна 18V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 0.595 килограми/pc 2 парчиња/број (ве молиме погледнете детали подолу

DEN 1625.00
DEN 1747.20

Стока
Достапно.

5 mm
Ширина : 53mm
Висина : 47. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. по испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе следи детално за вас. Ако не можете да изберете вашата земја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите количината. Ако ви треба брзо брод, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL до вашиот preferrence.595 килограми/pc 2 парчиња/број (ве молиме погледнете детали подолу ) Бесплатен превозот
Точност : +/-5%
Должина : 59.Ако не се примени предмети во рамките на 30days. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на плаќање по завршена примена. Објектите се бесплатни, се испраќаат по пошта, преземање на 20-45days. Ние само се испраќаат до цел Адреса.
30 W Двојна 18 V,Моќ Трансформатор , редовно се користи, 0. Ве молиме потврдете го на адреса и Име и презиме( задолжително што мора да ако испорака до Русија). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Гарантниот Рок е на 1 Година за оваа точка.5 mm
Доведе должина >15cm
Внимание : црвено олово жица е влезен крајот
1. Ако адреса не е точно, или потврда не е дома за долго време, објектите ќе биде испратена назад или да ги уништи на локално ниво, ние не сме одговорни за било каква наплата или замена.

Детали

Број На Модел На:
18v30w
Бренд Име:
E-SIMPO
Серпентина Структура:
Toroidal
is_customized:
Yes
Употреба:
Електронски
Калем Број:
Autotransformer
Фаза:
Dual
Влезен Напон:
220V 50 HZ
Излезниот Напон:
Dual 18V
Свеж

Избор на клиенти