.

.

New
Удобна долна облека Сунѓерот Гел 3D Поместена Велосипед Кратки Панталони Велосипедизам Шорцеви Отворено Безбедно обука шорцеви

Удобна долна облека Сунѓерот Гел 3D Поместена Велосипед Кратки Панталони Велосипедизам Шорцеви Отворено Безбедно обука шорцеви

DEN 199.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Ткаенини : Wicking Полиестер 84% Полиестер/ 16% Lycra Решетката Ткаенина е исклучително дише и кул Половината големина : S 68-72cm/25-27inch М 74-78cm / 28-30inch L 80-84cm / 31-33inch XL 86-90cm / 34-36inch XXL 92-96cm / 37-39inch XXXL 105cm или над/43 или над Внимание : над големини имаат 2-3 cm за грешка, ве молиме за разбирање. Ви благодариме !!
'

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
боја:
Црна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aolikes
Функција:
Дише
Свеж

Избор на клиенти