.

.

New
Seobean бренд мажите плажа шорцеви секојдневен фитнес облека мода панталони џогирање сурфање боксери шорцеви дома панталони памук лисја

Seobean бренд мажите плажа шорцеви секојдневен фитнес облека мода панталони џогирање сурфање боксери шорцеви дома панталони памук

DEN 597.60

Стока
Достапно.


Материјал : полиестер
Големина : S, M, L, XL
Боја : како на сликата се гледа
Карактеристики : дише, брз сува, мала тежина fbrics
Забелешка : Ако не знаат која големина е костим за вас, ве молиме оставете порака за вашата нормална големина во сантиметар или инчен
Големина на табелата(за вашиот референца)
Големина Одговара за Половината
S 29-31 инчен (74-81cm)
М 32-34 инчен (82-88cm)
L 34-36 инчен (88-92cm)
XL 36-39 инчен (92-100cm)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SEOBEAN
Пол:
Мажи
Функција:
Дише
Свеж

Избор на клиенти