.

.

New
Нови Зголеми Petal Мувла Торта Декорирање Фондан Sugarcraft Секачи Tools 6 Компјутери/set

Нови Зголеми Petal Мувла Торта Декорирање Фондан Sugarcraft Секачи Tools 6 Компјутери/set

DEN 83.00
DEN 98.40

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Украсување на торта, чаша торта, чоколадо
Направи вашите производи повеќе уникатен и релевантни со овој облик cookie машина.
Притисни во калап и лесно се појавува надвор
Користење на шеќер паста, валани фондан, гуми за џвакање паста итн
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребро (како слика)
Големина : Прибл. 2.5 x 20cm & 3.2 x 2.5 cm / 4.0 x 3.3 cm /4.6 x 3.8 cm /5.3 x 4.3 cm / 6.2 x 5.0 cm
Висина : Околу. 2cm / 0.79 во
Пакет се вклучени : 6 компјутери Нерѓосувачки Челик Машина
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање

Детали

Бренд Име:
YOWEI
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Метал
сертификација:
SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Нерѓосувачки челик машина
Тип:
Торта Алатки
Свеж

Избор на клиенти