.

.

New
Нови Дедо Мраз мувла DIY силикони торта мувла чоколадо мувла Татко Божиќ сапун калапи торта алатки Кујна Додатоци E604

Нови Дедо Мраз мувла DIY силикони торта мувла чоколадо мувла Татко Божиќ сапун калапи торта алатки Кујна Додатоци E604

DEN 182.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.


Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо.8 cm
Мувла тежина : 145g
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата.
Нови Дедо Мраз мувла DIY силикони торта мувла чоколадо мувла Татко Божиќ сапун калапи торта алатки Кујна Додатоци E604
Големина : 14cm*9.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.

Детали

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,ЕЕЗ,LFGB,CIQ,ОД FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
E604
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Свеж

Избор на клиенти