.

.

New
силиконски Калап за Сапун Мраз, Чоколадо Фондан Торта Мувла овошје litchi форма рачно изработени торта декорација арома камен габи,

силиконски Калап за Сапун Мраз, Чоколадо Фондан Торта Мувла овошје litchi форма рачно изработени торта декорација арома камен

DEN 420.00
DEN 493.92

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
PRZY
Број На Модел На:
001
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти