.

.

New
Лист Папка Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Силиконски Калап Сапун Лист Украс Менгеме Кујна Калапи За Печење Алатка

Лист Папка Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Силиконски Калап Сапун Лист Украс Менгеме Кујна Калапи За Печење Алатка

DEN 100.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.

пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3. C : Финска Пост : 15-40 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А.
(3) може безбедно да се користи во печки, микробранови печки, dishwashers и фрижидери. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.
Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)
. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас.
Барањето е одбиено
Во овој случај,
Пакување; 1set
Нашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,
Ве молиме, напишете до нас, ние се најдобро решение за вас!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35082]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail".
(4) лесно да се справи.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
AFocus Вкус
Број На Модел На:
Лист стегање
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Име:
Лист папка мувла
Спецификации:
Види Слика
Се применува за:
Торта декорирање остава формирање алатки
Употреба на спецификации:
-40 степени до 230 степени
Предности:
Лесно да се чисти безбедно не-токсични
Материјал:
храна одделение силиконски
Свеж

Избор на клиенти