.

.

New
DIY Скелет на Главата Черепот Силиконски Калап Стил Желе Бонбони Мувла Фондан ноќта на Вештерките Торта Декорирање Тесто Печење Алатки F0604

DIY Скелет на Главата Черепот Силиконски Калап Стил Желе Бонбони Мувла Фондан ноќта на Вештерките Торта Декорирање Тесто Печење

DEN 66.00
DEN 124.32

Стока
Достапно.

2 CM тежина : 32g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјал
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Услуги на клиентите е многу важно за нас. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. ви благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
FT-604
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујнски прибор:
Температура:
Направи:
Свеж

Избор на клиенти