.

.

New
3D Цвет Силиконски Калап за Торта Декорација Фондан Мувла Торта Фондан formas де Храна одделение силиконски F0658

3D Цвет Силиконски Калап за Торта Декорација Фондан Мувла Торта Фондан formas де Храна одделение силиконски F0658

DEN 63.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.

Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или e-EMS, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.4 CM тежина : 17g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјал
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.

Детали

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
FT-658
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујнски прибор:
Температура:
Направи:
Свеж

Избор на клиенти