.

.

New
Муслимански Поклони Придонеси Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Џамија Загатка Cookie Калапи За Печење,Директна Продажба

Муслимански Поклони Придонеси Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Џамија Загатка Cookie Калапи За Печење,Директна Продажба

DEN 159.00
DEN 244.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
sswss
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H575A+578+579
Сексуално Сугестивна:
No
облик:
Неправилната Форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Евтина И Еколошка Трајни
Карактеристика 2:
торта декорирање алатки
функција 3:
печење алатки за колачи
карактеристика 4:
Торта Бисквит Cookie Моделирање Алатка
Карактеристика 5:
Овошје Суши И Друга Храна, Моделирање На Алати
Механизација:
Прирачник За Производство
Is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти