.

.

New
старата дама жена баба lollipop Силиконски калапи сапун мувла рачно изработени сапун калапи силика гел умре Арома камен габи свеќа мувла

старата дама жена баба lollipop Силиконски калапи сапун мувла рачно изработени сапун калапи силика гел умре Арома камен габи

DEN 240.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
008
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
PRZY
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти