.

.

New
XG001 Џакузи Форма Пан Торта Голема Ураганот Мувла Цвет Силиконски Калап Пан Торта Пица Пан

XG001 Џакузи Форма Пан Торта Голема Ураганот Мувла Цвет Силиконски Калап Пан Торта Пица Пан

DEN 267.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
XG001
Свеж

Избор на клиенти