.

.

New
бесплатен превозот !! жешка !! нови пристигнување срце облик на цвет силиконски калап сапун ,торта мувла чоколадо мувла уметност силиконски калап

бесплатен превозот !! жешка !! нови пристигнување срце облик на цвет силиконски калап сапун ,торта мувла чоколадо мувла уметност

DEN 556.80

Стока
Достапно.


Превозот И Предавање
Ние ќе брод производот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Но, тоа може да има малку мирис за еден период на време .Ние ќе очекуваме да вашата адреса,pls ја потврдите вашата адреса за е точно.Ние ќе очекуваме нов производ, без товар или враќање на плаќање за вас. Се надевам дека ќе имаат убав шопинг тука.Било каков проблем, можете да контактирате со нас , ние ќе им обезбеди решение, додека не се задоволни.Бидејќи мувла е 3 D мувла , површината е комплицирано, со цел да се прелива течноста материјал во насекаде во калапот , pls се прелива течноста материјал од oneside на мувла , не се прелива од централната.
3,Доколку мувла се држи со производот кога ќе demould тоа .
Работата настава :
1,Подготви вашиот материјал (течен сапун ,течен восок или чоколадо) .Ако најдете било проблем за нашиот производ ,pls ве молиме контактирајте со нас со 7 дена откако ја доби стоки.Патем ,ако вкупниот износ на производот што сте го купиле е над 180 ДОЛАРИ,ние ќе испорака на производот со ЕМС или DHL,тоа ќе биде многу брзо .
Најдобри желби за вас и вашите семејства.Со цел да не се оштети производ , што треба да се водат на мувла, од една страна и ги собереш на производот надвор.
Политика за наплата :
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Сепак , нашите чоколадо мувла, торта мувла и фондан мувла се направени од храна одделение силиконски каучук , тоа е без мирис и не-токсични, тоа е во ред за било занаети сакате .

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
GS248
is_customized:
Yes
Сертификат:
SGS/ФДУ
Свеж

Избор на клиенти