.

.

New
Кинески Свадба Сапун Мувла 3D Срцето Силиконски Калап Чоколадо Занает Калапи

Кинески Свадба Сапун Мувла 3D Срцето Силиконски Калап Чоколадо Занает Калапи

DEN 556.80

Стока
Достапно.


Спецификација :
Материјал : помек силиконска гума
Тежина на сапун мувла : 120g
Големина на сапун мувла : 80*80*35 мм
Боја : розева

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
GS242
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на Сапун Мувла:
80*80*35 мм
Тежина на сапун мувла :
120 грама
Пакет:
меур торба или картон
Свеж

Избор на клиенти