.

.

New
Ново! Се изгради едно парче торта мувла торта декорирање алатки, 10 дупка сапун мувла и мраз послужавник и лего форма

Ново! Се изгради едно парче торта мувла торта декорирање алатки, 10 дупка сапун мувла и мраз послужавник и лего форма

DEN 99.36

Стока
Достапно.


Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
KENMTY
Свеж

Избор на клиенти