.

.

New
Чудовиште 0-9 Број на Силиконски Торта Мувла Чоколадни Бонбони Колачиња Сапун Sugarcraft Фондан Калапи DIY Печење Алатки SQ1761

Чудовиште 0-9 Број на Силиконски Торта Мувла Чоколадни Бонбони Колачиња Сапун Sugarcraft Фондан Калапи DIY Печење Алатки SQ1761

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 110*55*8ММ
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
SQ1761
Бренд Име:
SQX
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека
Свеж

Избор на клиенти