.

.

New
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,8 дупка Цилиндрична форма силикони Торта Калап сапун mouldJ elly мувла ice Cube 34.5*23*2.3 М

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,8 дупка Цилиндрична форма силикони Торта Калап сапун mouldJ elly мувла ice Cube 34.5*23*2.3

DEN 303.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.

3 СМ висок
*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Опис : топлина-отпорни на температура од -40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење Материјал : храна одделение силиконски (во линија со НАС ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина) извоз на квалитетот на Употреба : колачи, пица, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо, пудинг, плодови pie и друга храна.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
34.5*23*2.3 М
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти