.

.

New
Силиконски Торта Мувла Кифла Чаши Пан Торта Мраз Мувла 6 Делфин Мувла

Силиконски Торта Мувла Кифла Чаши Пан Торта Мраз Мувла 6 Делфин Мувла

DEN 199.68

Стока
Достапно.


Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Тоа најмногу се должи на поштата
Resturns
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.0 Шуплина Големина(cm) : 3.
Опис
Храна-одделение (ФДУ стандард) Силикони Топлина Отпорни на Температура -40 до +230 Centigrade (-40 да 446 F) Димензии(cm) : 30. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа. Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
светот
20-45 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот во светот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
KENMTY
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Свеж

Избор на клиенти