.

.

New
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,4 дупка Кожен куфер силикони Торта Калап сапун калап за печење мувла 28*17*3CM

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,4 дупка Кожен куфер силикони Торта Калап сапун калап за печење мувла 28*17*3CM

DEN 285.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Белешки
* Микс цел добредојдени.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.7*3cm
Совети : Нашите производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
FANYI
Број На Модел На:
28*17*3CM
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти