.

.

New
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,4 дупка убави цветни силикони Торта Мувла калап сапун мувла 20*20*3.5 CM

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,4 дупка убави цветни силикони Торта Мувла калап сапун мувла 20*20*3.5 CM

DEN 274.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
Дупка : 7 * 3.
Опис : топлина-отпорни на температура од -40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење Материјал : храна одделение силиконски (во линија со НАС ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина) извоз на квалитетот на Употреба : колачи, пица, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо, пудинг, плодови pie и друга храна.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
20*20*3.5 CM
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти