.

.

New
COOKNBAKE DIY Снабдување со Големи Правоаголни Силикони Bakeware Торта Мувла Тост Леб Мувла CDSM-142

COOKNBAKE DIY Снабдување со Големи Правоаголни Силикони Bakeware Торта Мувла Тост Леб Мувла CDSM-142

DEN 360.00
DEN 423.36

Стока
Достапно.


1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 32*27*4.8 cm Производ тежина : 230g

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
COOKNBAKE
Број На Модел На:
CDSM-142
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производот Категорија:
торта мувла
Пакување спецификации:
32 * 27 * 5cm
Употреба:
Торти, печење, желе пудинг
Спецификации:
230g
категорија:
Печење калапи / торта мувла
Свеж

Избор на клиенти