.

.

New
Moldes Де Silicona Cocina Фондан Силиконски Калап за сладолед Свеќи во Облик на Wilton Стил Среќен Роденден за Торта Декорација

Moldes Де Silicona Cocina Фондан Силиконски Калап за сладолед Свеќи во Облик на Wilton Стил Среќен Роденден за Торта Декорација

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Moldes Де Silicona Cocina Фондан Силиконски Калап за сладолед за Торта Декорација Додадете боја, димензија и excitem ent да торта отколку со фондан или заболување на ставете акцент се Создаде возбудлив торта акценти со влијаеше текстура Големина на : 19.8*12.5*0.8 см( 7.8 x 5 x 0.3 инчи) Врвот рек машина за миење садови безбедно Материјал : 100% foodgrade силикони
Нема подобар начин за да додадете боја, димензија и возбуда да се торта отколку со фондан или заболување на паста акценти. Со оваа мувла, тоа е лесно да се создаде детален форми во возбудлива барок дизајни, подготвени да ги ставите на вашиот торта.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
N2009
боја:
Жолта
Големина:
19.8*12.5*0.8cm
Акценти:
Сладолед
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти