.

.

New
Висок Квалитет На Плоштадот Силикони Вафли Мувла Торта Мувла Bakeware M2052

Висок Квалитет На Плоштадот Силикони Вафли Мувла Торта Мувла Bakeware M2052

DEN 315.00
DEN 450.24

Стока
Достапно.


Материјал : Животната Средина Силикони
Бои : Сина,Жолта,Зелена(случаен испрати)
Големина : 26*18.3 cm Deepth : 2,2 см
Тежина : 188g/set
Пакување : OPP Кеси

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Geebake
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
M2052
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Зелена Силикони
боја:
сина,жолта,зелена
Големина:
26*18.3cm
Тежина:
188g/pcs
Свеж

Избор на клиенти