.

.

New
Силиконски Торта калапи 6 дупки Пеперутка силикони желе пудинг чоколадо мувла рачно изработени сапун мувла CDSM-155

Силиконски Торта калапи 6 дупки Пеперутка силикони желе пудинг чоколадо мувла рачно изработени сапун мувла CDSM-155

DEN 240.00
DEN 266.88

Стока
Достапно.


1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 32 * 23 * 4cm Дупка големина : 10*5 CM Производ тежина : 176 g

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-155
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
COOKNBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Неправилната Форма
Пакување спецификации:
32 * 23 * 4cm
Употреба:
Торта, печени, рачно изработени сапуни, желеа, puddings
Спецификации:
165g
категорија:
Печење калапи / торта мувла
Свеж

Избор на клиенти