.

.

New
Цвет Роза Љубов Срцето & Bowknot Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ1735

Цвет Роза Љубов Срцето & Bowknot Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи

DEN 121.00
DEN 140.64

Стока
Достапно.


Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со датот.
Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно, можеме да испраќате слики за вас без жиг.
Ставка Опис
Материјал : Силикон
Тежина : 80g
Големина : 7*8*2cm
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Иако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално. DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Да USA & Canada : Околу 7-15 дена;
На Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена;
На Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена; Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со екстра поштарина.
Повратни информации : Ако нашите производи ќе ги носи среќни, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби како охрабрување, ви благодарам многу.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
Doinb
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
FQ1735
Свеж

Избор на клиенти