.

.

New
2017 Фондан Торта Декорирање Алатки Бесплатно Создај Нова Свиња Торба Девојка Музичка Кутија Рачно Изработени Мувла Чоколадо Фондан Пудинг Печење Diy Алатка

2017 Фондан Торта Декорирање Алатки Бесплатно Создај Нова Свиња Торба Девојка Музичка Кутија Рачно Изработени Мувла Чоколадо

DEN 168.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.


започнете
крајот

Детали

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
М-A327
Непристојни Слика:
No
Спецификација:
7*1cm
Тежина:
approximately 36g
Свеж

Избор на клиенти