.

.

New
FILBAKE Силикони Торта Калапи Саќе Пчела DIY Печење Алатки На Чоколадо сладолед Торта Мувла

FILBAKE Силикони Торта Калапи Саќе Пчела DIY Печење Алатки На Чоколадо сладолед Торта Мувла

DEN 383.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. Бидете сигурни дека силикони првенство е целосно сува пред секоја употреба, и пред складирање. Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.7 cm
Пакетот вклучува :
1*19 Празнина Силикони Торта Мувла
Топлина-отпорни на температура од -40 ° to +230 °, може да се употребуваат,
моделирање роман, мека текстура, менување на стил, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење
По првиот и секоја употреба, се мијат со топла вода (разводнета храна cleaner) или во машина за миење на садови,
не користете абразивни средства за чистење или пена за чистење.

Детали

Бренд Име:
FILBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ОД FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BD-31005YT
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Свеж

Избор на клиенти