.

.

New
Yueyue Sugarcraft Bowknot Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Yueyue Sugarcraft Bowknot Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 168.00

Стока
Достапно.

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Големина : Мал Поклон големина : 25 x 22 x 5mm / 0.98 x 0.87 x 0.2" Медиум Лак големина : 30 x 28 x 6mm / 1.18 x 1.1 x 0.24" Голем Лак големина : 35 x 32 x 7mm / 1.38 x 1.26 x 0.28" Совршен за колачи, cupcakes и колачиња.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CK-СМ-391
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Торта Алатки Тип:
Габи,
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение
боја:
по случаен избор
Свеж

Избор на клиенти