.

.

New
8.5 cm*6cm Силиконски Калап Peony Цвет и Лист Фондан Торта Декорирање Алатки Bakeware DIY Кујнски Прибор за Готвење, Секачи S345

8.5 cm*6cm Силиконски Калап Peony Цвет и Лист Фондан Торта Декорирање Алатки Bakeware DIY Кујнски Прибор за Готвење, Секачи S345

DEN 288.00
DEN 338.88

Стока
Достапно.


Силиконски Калап Peony Цвет и Лист Фондан Торта Декорирање Алатки Bakeware DIY Кујнски Прибор за Готвење, Секачи S345 Тип : торта мувла Материјал : силикон Големина : 8.5 cm*6cm Пакет inlcude : 2 парчиња/set Бои : случајни Функции : DIY печење алатки Форма : боја лист Фондан Торта Мувла Тежина : 57g/set

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
торта алатки S345
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Тип:
торта мувла
Обликот:
peony цвет и лист
Стил:
силиконски фондан мувла
Функции:
торта мувла / сапун мувла
готвење алатки:
DIY Печење алатки
Големина:
8.5 cm*6cm
Тежина:
57g/set
Свеж

Избор на клиенти