.

.

New
Моден Бебе Крпа Форма 3D Силикони Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Мувла Шеќер Занает Алатки за Печење Торта Алатки 50-166

Моден Бебе Крпа Форма 3D Силикони Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Мувла Шеќер Занает Алатки за Печење Торта Алатки

DEN 136.80

Стока
Достапно.


тип : торта алатки
Торта алатки тип : бебе крпа фондан силиконски калап
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : силикон
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Е-кориснички : да
Број на модел : 50-166
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Карактеристики 1) Суровини и материјали кои се користат 100% храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандард; 2) не-стап, соголување лесен, лесен за чистење, еколошки, ниска-јаглерод, може да се рециклира; 3) Едноставна и практична, здравје, природни антибактериски, флексибилност и висока цврстина, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) лесно да се оштети, напукнување, трајни, супер отпорен на екстремни температури, висока температура 230 степени, ниска температура од минус 40 степени; 5) безбедно, не-токсични, без мирис, топлина рамномерно.
Нашата продавница повратни информации !!!

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
50-166
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
bakewear сет
Стил:
печење & тесто алатка
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
barwear
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пудинг мувла
Свеж

Избор на клиенти